1 червня -День захисту дітей!

День захисту дітей - це нагадування про те, що кожна дитина заслуговує на любов, безпеку в рідному домі, сім’ю, де мама й тато завжди поряд, та надійний захист.

Сьогодні, в День захисту дітей, команда Редюїт відвідала дитячий фестиваль, організований нашими партнерами , Всеукраїнською громадською ініціативою "Амбасадор дитинства". У свою чергу, Редюїт зробить усе можливе, шоб повернути батьків до дітей, щоб захищати і виховувати справжніх патріотів , адже українські діти - майбутнє нашої держави, нащадки патріотичних цінностей народу України!

Відомі артисти, які є кумирами багатьох дітей, підтримали ініціативу фестивалю та надихнули маленьких гостей на великі мрії. Ми бачили безліч посмішок на обличчях малечі та їх радість,  і це вірна ознака того, що фестиваль виконав свою мету - зробив наших дітей трішки щасливішими у важкі для всіх нас часи!

Хочемо подякувати організаторам фестивалю "Амбасадор дитинства" за запрошення та всю пророблену роботу, завдяки якій, цей день був наповнений теплою та сердечною атмосферу, створеною для дітей. Це чудова ініціатива, яка зосереджена на забезпеченні безпеки, захисту та щастя маленьких дітей.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!