Редюїт разом з представниками громадських організацій, державної влади провели інспекцію лікарняних закладів для ветеранів

Сьогодні Редюїт разом з представниками Громадських організацій Миколою Грековим,Все Буде Україна Незламні-Фонд Для Відновлення Життя В Україні,державної влади,а саме,народними депутатами Анатолієм Остапенком та Валентиною Короленко,провели інспекцію лікарняних закладів:Санаторію «Лісова Поляна» та Міського клінічного госпіталю Київської міської державної адміністрації ветеранів війни. 

Проведення інспекції було необхідним для переконання,що наші ветерани отримують високоякісну та вчасну медичну допомогу.Було проведено огляд реабілітаційних залів,відділень хірургії,травматології та центру психологічної допомоги.

І ми раді повідомити,що ці заклади продемонстрували високий рівень якості та дотримання норм і стандартів.Це свідчить про величезну роботу,яку Ксенія Возніцина,директор Санаторію «Лісова Поляна»вкладає у забезпечення ветеранів найкращою можливою медичною допомогою.

Хочемо висловити подякувати команді інспекції,директорці Санаторію «Лісова Поляна»та кожному,хто підтримує реабілітацію ветеранів

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!