Про нас

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГВАРДІЙСЬКО-ВІЙСЬКОВЕ ТОВАРИСТВО "РЕДЮЇТ""

ГО ГВТ "Редюїт" - громадська організація, яка об'єднує людей навколо цінностей захисту держави. Організація, опікується і живе потребами військовослужбовців та ветеранів. Вона заснована людьми, які живуть і працюють у сфері оборони держави, які знають потреби сучасного війська і знають як їх задовольнити.

Організація була заснована ще на початку російсько-української війни. З 2014 року займалася підтримкою ветеранів АТО , ООС та їх сімей. Також організація займалася питаннями реабілітації та оснащення наших захисників.  
З початком повномасштабних бойових дій коло задач і викликів, які стали перед нашою організацією, значно збільшилося. Ми займаємось питаннями дооснащення підрозділів, які приймають активну участь в обороні держави від загарбників, організацією логістики, проводимо заходи з інформування та навчання населення. Постійно збираємо дані про потреби війська зсередини та, за допомоги волонтерів, благодійників та просто небайдужих громадян, намагаємось вирішити питання, на які в держави інколи не вистачає ресурсів, чим  наближаємо нашу перемогу.  

Наш знак - Козацький хрест, як символ війська; зірка МВС, як символ правоохоронних відомств; дві перехрещені шаблі, пірнач, які зв'язані підковою на удачу,у вигляді тризуба на щиті, що символізують Українську державу.

Наша організація поважає та пропагує цінності та традиції століть славної історії  українського війська. Ми з Вами є нащадками легендарних воїнів, які, в свій час, вражали ворогів і союзників своєю силою, уміннями та єдністю. Били ворога, так само, як зараз і їх нащадки - не знаючи страху, чесно і завзято. 

В єдності сила!

Наші реквізити

IBAN: UA913052990000026005026705600

ЄДРПОУ: 39441738

МФО: 820172

Банк: АТ КБ "Приватбанк"

Отримувач: ГВТ Редіют ГО

або

Карта Monobank: 5375411408194707

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Перейти до навігаціїПерейти до пошуку

Редюї́т (фр. reduit — «притулок») — останній пункт оборони фортеці або міста. Розміщується в центрі фортифікаційної системи. Є внутрішнім укріпленням, споруджуваним в зімкнутих укріпленнях для їх посилення і бою всередині останніх, чим дещо відрізняється від редута[1]. Досить часто в фортецях редюїт мав вигляд досить великої будівлі у формі півмісяця[2].

Спочатку редюїт служив притулком для гарнізону, атакованого і затиснутого з усіх боків. Під редюїтом розуміється також останній оборонний опорний пункт у вигляді малого укріплення, розташованого всередині іншого, більшого. Наприклад, у класичній фортифікації цитадель є редюїтом фортеці. Редюїт був останнім оплотом оборонців фортифікації в разі успішного штурму супротивником основних укріплень[3]. Інколи вороги, що штурмували ту чи іншу фортифікаційну споруду, витрачали настільки великі зусилля для штурму основних укріплень, за цього зазнавши великих втрат, що не вистачало сил штурмувати редюїт. В такому разі результат протистояння вирішували позиційні бої і час прибуття значного підкріплення сторонам протистояння.

Наприклад, під час Облоги Києва монголами в 1240 році, коли монголи захопили оборонні вали міста і міські квартали, останні захисники міста зачинилися в Десятинній церкві, але монголи підвели спеціальні машини і завалили церкву, поховавши під її стінами героїчних захисників міста. Де-факто Десятинна церква в цьому трагічному моменті української історії виконала роль редюїта, тобто останнього оборонного пункту захисників Києва.